همایش فصلی مدیران بیمه دی برگزار شد

همایش فصلی مدیران
جولای 21, 2017

همایش فصلی مدیران بیمه دی برگزار شد

همایش فصلی مدیران شرکت بیمه دی با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران ستاد و شعب و با محوریت هماهنگی و حمایت از جاری سازی برنامه ها و سیاست ها به مدت دو روز در هتل جهانگردی دیزین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل؛ در این همایش دو روزه مهندس سید مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه دی با اشاره به اینکه هر سازمانی باید نظم داشته باشد تصریح کرد: خوشبختانه امروز که در خدمت شما عزیزان هستیم بیمه دی برنامه محور می باشد و شرکت حضوری قوی در صنعت و بازار کشور دارد. ایشان داشتن نظم و انضباط در تمام امور شرکت را از مؤلفه های موفقیت برشمرد و اظهار داشت: کارکنان و مدیران شرکت بایستی دارای قدرت تجزیه و تحلیل و اطلاعاتشان به روز باشد.

مدیرعامل شرکت بیمه دی به روز بودن دانش حرفه ای را ابزار مهمی در پیشرفت شرکت دانست و خاطرنشان ساخت: مدیران شرکت در همه سطوح باید انسجام سازمانی را سرلوحه کار خود قرار دهند و به دنبال افزایش دانش فنی همکاران باشند.

وی با اشاره به مسئولیت اجتماعی شرکت افزود: شرکت بیمه دی دارای روحیه خیرخواهانه است، در نظر داریم با توجه به اهداف اقتصاد مقاومتی، بخشی از بودجه خرید اقلام تبلیغاتی شرکت را به ساخت یک باب مدرسه درمناطق محروم کشور اختصاص دهیم.

مدیرعامل شرکت بیمه دی با اشاره به خوب برگزار شدن مجمع در هفته پایانی تیرماه گفت: باید رفتار کاری ما با شفافیت توأم باشد، صداقت، حر فه ای گری، انسجام سازمانی، خلاقیت و نوآوری اساس مهم پیشرفت ما در آینده خواهد بود.

مهندس بختیاری در پایان افزود: بازاریابی و تقویت شبکه فروش علاوه بر تقویت فنی نمایندگان یکی از اهداف شرکت بیمه دی است که برنامه ها و راهکار های مختلفی برای آن تدوین و اجرا شده است که در آینده نیز برنامه های خوبی برای گسترش این بخش خواهیم داشت.

در ادامه این همایش نیز مدیران فناوری اطلاعات و شعبه الکترونیک از حوزه معاونت برنامه ریزی و تحول با رونمایی از سامانه های داشبورد مدیران، سامانه CRM، استعلام نرخ درمان و مدیریت بیمه شدگان درمان به قابلیت های این سامانه ها و ارتقاء سطح اطلاع رسانی به مدیران پرداخت. همچنین در حاشیه این همایش پنل های بیمه عمر و سرمایه گذاری، وصول مطالبات و کارگروه مناقصات و ریکاوری برگزار شد.

در خاتمه این همایش محمدرضا کشاورز معاون فروش و توسعه بازار و دبیر اجرایی همایش ضمن تشکر و قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم، برگزاری همایش را بسیار مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به نتایج کارگروه های تشکیل شده خطاب به روسای شعب بیان داشت: خروجی های این همایش را به همکاران شعب انعکاس دهید و آنان را نیز در جاری سازی برنامه ها و اهداف شرکت سهیم نمایید.

شایان توجه است در حاشیه این مراسم مدیران ستاد و شعب به همراه مهندس بختیاری مدیرعامل شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی بیمه دی به پاکسازی رودخانه دیزین از زباله اقدام نمودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *